Stále sexy Monicca Bellucci

Italská modelka Monicca Bellucci (47 let) vyvrací mýtus, že modelku může žena dělat maximálně do pětadvaceti. Aktuálně totiž nafotila v jihoitalském letovisku Portofino novou kampaň pro světoznámou značku Dolce & Gabbana. Velice jí to na ní slušeno a to je nutno podotknout, že oslavila už 47 narozeniny. Mezi fotografy a produkčním teamem se dokonce šušká, že svou krásou zastínila i mladší modelku Biancu Balti (27 let), s níž pro kampaň pózovala.

V kampani je Monica stylizována do roli osudové ženy, na kterou se nezapomíná. Modely italských návrhářů Domenica Dolceho a Stefana Gabbaniho zvýrazňovaly její stále nádhernou postavu a zajímavě smyslný obličej rozeznatelný na první pohled.

Velmi zajímavé je, že Monica Bellucci má tuto krásu vlastně od přírody a rozhodně kvůli ní netráví dlouhé hodiny v posilovně. Sama modelka a herečka na to s úsměvem tvrdí, že na cvičení prý nemá vůbec čas a dodává: „Místo toho, abych se trápila v tělocvičně, raději chodím v černé. Je to podstatně praktičtější a mnohem zábavnější.“ No řekněte sami není vám teď Monica sympatická nejenom svým vzhledem ale i povahou?

Komentáře i trackbacky jsou uzavřeny.

Komentáře jsou uzavřeny.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat